Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Puro:
Ha tényleg él, akkor Szakállon rúgott vén hülyének üzenném, hogy legközelebb ügyeljen mielőtt bármelyik trashnek a halálhírét terjeszti,
Ember.... ki terjesztett itt bármit is? Pls olvasd már el újra furry barátom. 1 az hogy kérdeztem, 2 még én is pletykaként hivatkoztam az infóra és nem tényként.
@Puro:
Ha tényleg él, akkor Szakállon rúgott vén hülyének üzenném, hogy legközelebb ügyeljen mielőtt bármelyik trashnek a halálhírét terjeszti,
Ember.... ki terjesztett itt bármit is? Pls olvasd már el újra furry barátom. 1 az hogy kérdeztem, 2 még én is pletykaként hivatkoztam az infóra és nem tényként.
@Rendszergazda:
Itt egy pár apróság, lehet csemegézni, csak ne barmolja szét senki se a rendszert! Kiváló userscripteket alkottam magamnak, ha rajtam kívül valaki más is örömét leli ebben, alkosson!
https://rendszergazda.rf.gd/phpbb/viewtopic.php?p=64
Ezekkel az apróságokkal sokkal kényelmesebbé tettem magamnak az oldalt, amennyiben a Technikus úr úgy gondolja, hogy van közte más számára is hasznos funkció, javaslom hogy implementálja az oldalba opcionálisan bekapcsolhatóként.
Itt egy pár apróság, lehet csemegézni, csak ne barmolja szét senki se a rendszert! Kiváló userscripteket alkottam magamnak, ha rajtam kívül valaki más is örömét leli ebben, alkosson!
https://rendszergazda.rf.gd/phpbb/viewtopic.php?p=64
Ezekkel az apróságokkal sokkal kényelmesebbé tettem magamnak az oldalt, amennyiben a Technikus úr úgy gondolja, hogy van közte más számára is hasznos funkció, javaslom hogy implementálja az oldalba opcionálisan bekapcsolhatóként.
Nálam se mobilon, se desktopon nem jelentkezik a probléma. Esetleg ctrl+r kombinációval töltsd újra a lapot, ekkor frissíti a cache-t is. Vagy próbáld ki privát lapon, de az is lehet, hogy azóta javították a hibát.
@Rendszergazda:
Azt megoldod, hogy az oldal frissítése nélkül is megérkezzen az értesítés
Szerintem megoldható, de egyelőre azt szeretném megoldani, hogy rendesen oda ugorjon egy-egy új hozzászóláshoz, amiről az értesítés szól. Sajnos jelenleg úgy kell kibogarászni ki válaszolt kinek. Később lehet róla szó.
Na igen, az is hasznos fejlesztés lenne ha oda ugrana, automtikusan lenyitná a válaszokat amennyiben szükséges, és ha már úgyis kívánság műsor van, esetleg halványan be is színezhetné az új komment hátterét, hogy egyből kibökje a szemet.
Jelenleg az olvasott/nem olvasott dolgot azzal oldom meg, hogy megy a like minden kommenre amit már olvastam. Ha rányomok, egyből visszajelzi hogy már értékeltem, tehát hosszabb hsz esetében egyből tudható, hogy már olvastam.
Sokszor az oldal lényege nem is a videó, hanem a kiváló kommentek
@Rendszergazda:
Azt megoldod, hogy az oldal frissítése nélkül is megérkezzen az értesítés
Szerintem megoldható, de egyelőre azt szeretném megoldani, hogy rendesen oda ugorjon egy-egy új hozzászóláshoz, amiről az értesítés szól. Sajnos jelenleg úgy kell kibogarászni ki válaszolt kinek. Később lehet róla szó.
Azt megoldod, hogy az oldal frissítése nélkül is megérkezzen az értesítés, vagy erre jelenleg nincs lehetőség? Esetleg valami hasonló, mint phpbb esetében, hogy a címsoron is megjelenik hogy [1] tehát 1 új értesítés van? Van már erre is userscriptes megoldásom, csak az eszi a klienst és a szervert is.
@Rendszergazda:
Ez jó ötlet, de ha lehet maradjon meg a külön oldal is mint nézet, mert van hogy 20-30 értesítés jön egyszerre, az lenyíló menüben elég rosszul mutatna.
Mindkettő meg fog maradni. Még egy kis türelmet kérek.
Köszönöm szépen, megnyugtattál. Utálom az olyan fejlesztéseket amik erőszakosak, szeretem ha megmarad a megszokott módszer is.
Amúgy userscriptek fejlesztését tervezem az oldalhoz, hogy legyen egy HSP Certified verzió is a rajongók számára. Csak óvatosan jelezni szeretném, hogy a Comic Sans MS script már élesben fut nálam, a havazás kikapcsoló script is, és hasonló finomságok. RGB proci égető szkriptem is van már. Ezeket picit rendbe teszem ha lesz időm, majd megkapja a többi HSP rajongó is.
@Rendszergazda:
Ez jó ötlet, de ha lehet maradjon meg a külön oldal is mint nézet, mert van hogy 20-30 értesítés jön egyszerre, az lenyíló menüben elég rosszul mutatna.
Mindkettő meg fog maradni. Még egy kis türelmet kérek.
@Rendszergazda:
Valamit mókoltok a fejlécen lévő értesítések linkkel? javascript:void(0); van ott a https://trashcity.net/notifications helyett. Délután még jó volt, most este jelentkezett a hiba. Mi lehet ennek az oka? Valamit lehet tudni?
Bocsánat. A nagy munkában elfelejtettem kiírni, hogy éppen az értesítések megjelenítését módosítom. Ha minden jól megy akkor egy lenyíló menüben fognak megjelenni és nem egy külön oldalon ahogy eddig. Egy kis türelmet kérek.
Ez jó ötlet, de ha lehet maradjon meg a külön oldal is mint nézet, mert van hogy 20-30 értesítés jön egyszerre, az lenyíló menüben elég rosszul mutatna.
Az oldallal mi a terv hosszú távon? Végül maradni fog a jelenlegi forma? Múltkor szó volt keretrendszer leváltásról, azzal mi a helyzet?
Köszönjük a fejlesztéseket!
@Rendszergazda:
Valamit mókoltok a fejlécen lévő értesítések linkkel? javascript:void(0); van ott a https://trashcity.net/notifications helyett. Délután még jó volt, most este jelentkezett a hiba. Mi lehet ennek az oka? Valamit lehet tudni?
Bocsánat. A nagy munkában elfelejtettem kiírni, hogy éppen az értesítések megjelenítését módosítom. Ha minden jól megy akkor egy lenyíló menüben fognak megjelenni és nem egy külön oldalon ahogy eddig. Egy kis türelmet kérek.
Valamit mókoltok a fejlécen lévő értesítések linkkel? javascript:void(0); van ott a https://trashcity.net/notifications helyett. Délután még jó volt, most este jelentkezett a hiba. Mi lehet ennek az oka? Valamit lehet tudni?
@Szakállon rúgott vén hülye:
Kellemes ünnepeket! Hallottam egy ilyen pletykát, hogy az Okádék emberállat Kaffka Tibor elhalálozott és ezért nem aktív már. Erről tud valaki valamit?
Előre is köszi.
Él még, most fotózkodtak vele, kint van a trash csoportban
Ha tényleg él, akkor Szakállon rúgott vén hülyének üzenném, hogy legközelebb ügyeljen mielőtt bármelyik trashnek a halálhírét terjeszti, mert akinek a halálhírét keltik az sokáig fog élni.
@Szakállon rúgott vén hülye:
Kellemes ünnepeket! Hallottam egy ilyen pletykát, hogy az Okádék emberállat Kaffka Tibor elhalálozott és ezért nem aktív már. Erről tud valaki valamit?
Előre is köszi.
Él még, most fotózkodtak vele, kint van a trash csoportban
@Szakállon rúgott vén hülye:
Kellemes ünnepeket! Hallottam egy ilyen pletykát, hogy az Okádék emberállat Kaffka Tibor elhalálozott és ezért nem aktív már. Erről tud valaki valamit?
Előre is köszi.
Kellemes ünnepeket! Hallottam egy ilyen pletykát, hogy az Okádék emberállat Kaffka Tibor elhalálozott és ezért nem aktív már. Erről tud valaki valamit?
Előre is köszi.
Megvolt a napokban a szokásos karácsonyi összeröffenés a családdal, rokonokkal stb. Mutattam az egyiknek eme videót, mivel ismerte Kufár bohócot korábbról : https://trashcity.net/video/6738/hsp-ern%C5%91-reag%C3%A1l-kuf%C3%A1r-bence-narancsos-csirk%C3%A9j%C3%A9re-par%C3%B3dia
Megnézte, röhögtünk egy k.nagyot. Majd azzal folytatta, hogy " ...de azon a dagi manuszon is látszik, hogy valami attention seeker lehet." Konkrétan sírva röhögtem ezen a ponton és csak annyit mondtam, hogy csupán 10 másodpercet látott az emberből, de sikerült fején találni a szöget Ödönkét illetően.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
https://forum.villamgyorspc.hu/
"Egy kvarcjátékban nem tudsz elemet cserélni te szerencsétlen!"
Örülsz ha iszol naponta másfél deci gecit.
Majd beszélünk tetyóóó csak lerendezem előbb anyád.
Fogd már be a pofádat.
Ember.... ki terjesztett itt bármit is? Pls olvasd már el újra furry barátom. 1 az hogy kérdeztem, 2 még én is pletykaként hivatkoztam az infóra és nem tényként.
No way.
https://rendszergazda.rf.gd/phpbb/viewtopic.php?p=64
Ezekkel az apróságokkal sokkal kényelmesebbé tettem magamnak az oldalt, amennyiben a Technikus úr úgy gondolja, hogy van közte más számára is hasznos funkció, javaslom hogy implementálja az oldalba opcionálisan bekapcsolhatóként.
Nálam se mobilon, se desktopon nem jelentkezik a probléma. Esetleg ctrl+r kombinációval töltsd újra a lapot, ekkor frissíti a cache-t is. Vagy próbáld ki privát lapon, de az is lehet, hogy azóta javították a hibát.
https://ibb.co/QQnDmjs
Na igen, az is hasznos fejlesztés lenne ha oda ugrana, automtikusan lenyitná a válaszokat amennyiben szükséges, és ha már úgyis kívánság műsor van, esetleg halványan be is színezhetné az új komment hátterét, hogy egyből kibökje a szemet.
Jelenleg az olvasott/nem olvasott dolgot azzal oldom meg, hogy megy a like minden kommenre amit már olvastam. Ha rányomok, egyből visszajelzi hogy már értékeltem, tehát hosszabb hsz esetében egyből tudható, hogy már olvastam.
Sokszor az oldal lényege nem is a videó, hanem a kiváló kommentek
Szerintem megoldható, de egyelőre azt szeretném megoldani, hogy rendesen oda ugorjon egy-egy új hozzászóláshoz, amiről az értesítés szól. Sajnos jelenleg úgy kell kibogarászni ki válaszolt kinek. Később lehet róla szó.
Köszönöm szépen, megnyugtattál. Utálom az olyan fejlesztéseket amik erőszakosak, szeretem ha megmarad a megszokott módszer is.
Amúgy userscriptek fejlesztését tervezem az oldalhoz, hogy legyen egy HSP Certified verzió is a rajongók számára. Csak óvatosan jelezni szeretném, hogy a Comic Sans MS script már élesben fut nálam, a havazás kikapcsoló script is, és hasonló finomságok. RGB proci égető szkriptem is van már. Ezeket picit rendbe teszem ha lesz időm, majd megkapja a többi HSP rajongó is.
Mindkettő meg fog maradni. Még egy kis türelmet kérek.
Ez jó ötlet, de ha lehet maradjon meg a külön oldal is mint nézet, mert van hogy 20-30 értesítés jön egyszerre, az lenyíló menüben elég rosszul mutatna.
Az oldallal mi a terv hosszú távon? Végül maradni fog a jelenlegi forma? Múltkor szó volt keretrendszer leváltásról, azzal mi a helyzet?
Köszönjük a fejlesztéseket!
Bocsánat. A nagy munkában elfelejtettem kiírni, hogy éppen az értesítések megjelenítését módosítom. Ha minden jól megy akkor egy lenyíló menüben fognak megjelenni és nem egy külön oldalon ahogy eddig. Egy kis türelmet kérek.
Ha tényleg él, akkor Szakállon rúgott vén hülyének üzenném, hogy legközelebb ügyeljen mielőtt bármelyik trashnek a halálhírét terjeszti, mert akinek a halálhírét keltik az sokáig fog élni.
Él még, most fotózkodtak vele, kint van a trash csoportban
Már megint meghalt?
Előre is köszi.
Megnézte, röhögtünk egy k.nagyot. Majd azzal folytatta, hogy " ...de azon a dagi manuszon is látszik, hogy valami attention seeker lehet." Konkrétan sírva röhögtem ezen a ponton és csak annyit mondtam, hogy csupán 10 másodpercet látott az emberből, de sikerült fején találni a szöget Ödönkét illetően.
És a bejgliket se tessék kímélni ...
És Boldog Új Évet!
Na téptem a vigíliára Túúri ajánlásával.
Békés karácsonyt mindenkinek!
HSP meg szopjon le.